O Firmie

NOVIA BLANCA to marka biżuterii ślubnej, która powstała z połączenia przyjaźni, pasji i ślubnego zacięcia. 

Dbałość o detale, śledzenie trendów światowych oraz doświadczenie w kreowaniu stylizacji ślubnych pozwalają nam tworzyć kolekcje idealnie podkreślające urodę Panien Młodych. 

Ida Szczecińska i Joanna Sirak - założycielki

O NAS:

Joanna Sirak - " Projektuję dla Was nowe wzory - dbam, by były nie tylko piękne, ale też lekkie i wygodne. Moja praca to tygodnie tworzenia szkiców i nadzorowania projektów 3D, a następnie tworzenie stylizacji na sesjach zdjęciowych. Wszystko po to by Panny Młode w Polsce i Europie mogły cieszyć się biżuterią idealnie dopasowaną do swojego stylu i urody"

Ida Szczecińska - "Nadzorowanie zamówień, logistyki i wszelkie sprawy organizacyjne to moja działka. Dzięki mojej pracy biżuteria jest pięknie zapakowana i przychodzi do klientek na czas. Dbam także o najwyższy poziom obsługi klienta oraz spotkania z Pannami Młodymi i salonami ślubnymi na targach ślubnych. Satysfakcję sprawia mi świadomość, że nasza biżuteria to idealna jakość dająca szczęście Pannom Młodym w ich najważniejszym dniu". 

Tylko kupując w NOVIA BLANCA mają Państwo gwarancję autentyczności biżuterii i profesjonalnej obsługi klienta oraz możliwość wymiany lub zwrotu zakupionych produktów. Nasze wzory są chronione prawem autorskim.