FAQ

Z czego wykonana jest biżuteria Novia Blanca?

Kamienie użyte do wykonania biżuterii to wysokiej jakości bezbarwne cyrkonie Austrian Cubic Zirconia Diamonds AAA+, które cechuje niezwykła twardość porównywalna do diamentów ( 8-9 w skali Mohsa) oraz wyjątkowa czystość. Wszystkie kamienie są mocowane ręcznie i nie są klejone. Użycie najwyższej jakości stopów jubilerskich gwarantuje niepowtarzalną jakość. Biżuteria jest hypoalergiczna i zabezpieczona przez utlenianiem oraz czernieniem. Biżuteria nie zawiera niklu, litu, ołowiu ani innych materiałów szkodliwych dla zdrowia.

Czym różnią się kryształki Swarovskiego od cyrkonii?

Oba kamienie są syntetyczne i dla laika praktycznie się od siebie nie różnią. Ich skład chemiczny oraz sposób wytwarzania są jednak nieco inne. Cyrkonie uchodzą za najbliższą imitację diamentów. Cyrkonie są także kamieniami twardszymi od kryształków Swarovski Elements ( 6-7 w skali Mohsa)

Czy istnieje możliwość zwrotu i wymiany?

Produkty można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Muszą być one z kompletem metek, w oryginalnym opakowaniu i nie mogą nosić oznak użytkowania. Więcej szczegółów dotyczących zwrotów znajduje się w Regulaminie.

Czy biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie?

Tak, biżuteria znajduje się w ozdobnym pudełeczku z logo marki.

Czy biżuteria objęta jest gwarancją?

Tak, biżuteria objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

Jak szybko dokonywana jest wysyłka?

Produkty wysyłane są w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności.  

Czy można wprowadzać zmiany i modyfikacje dodatków już istniejących?

Dodatków już wykonanych nie zmieniamy - dotyczy to w szczególności kryształowych grzebieni i biżuterii.