Zadbaj o siebie przed ślubem! Check-lista Panny Młodej

Zadbaj o siebie przed ślubem! Check-lista Panny Młodej

Kategorie : Moda Ślubna

Twój ślub tuż-tuż? W tym wpisie przedstawiamy zabiegi pielęgnacyjne, które powinna wykonać każda Panna Młoda przed swoim Wielkim Dniem. To niezawodny sposób, by olśnić wszystkich gości, a zwłaszcza Pana Młodego!

 

Oczyszczanie skóry

Oczyszczona skóra to podstawa udanego makijażu. Na kilka tygodni przed weselem poleca się Pannom Młodym udać na profesjonalne oczyszczanie twarzy, dobrane do indywidualnego rodzaju cery.

Regulacja brwi

Jest ważna w przypadku wszystkich kobiet, a zwłaszcza posiadaczek bujnych brwi. Nawet najlepszy makijaż nie ukryje nierównego owłosienia i nieokiełznanych włosków. Regulację brwi, a w niektórych przypadkach także hennę brwi, poleca się Pannom Młodym na kilka dni przed ślubem.

Odświeżenie fryzury

Nie polecamy eksperymentować z cięciem i koloryzacją włosów na krótko przed ślubem. Natomiast, jeśli Twój kolor Cię satysfakcjonuje, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go odświeżyć. Polecamy także zabiegi odżywiające, które poprawią kondycję Twoich włosów – sprawią, że będą one lśniące i sprężyste.

Manicure

Na kilka dni przed ślubem warto także udać się na manicure. Nawet jeśli nie przepadasz za pomalowanymi paznokciami, manikiurzystka nada Twoim naturalnym paznokciom ładny kształt, usunie nieestetyczne skórki. Pamiętaj, że kobiece dłonie to często wykorzystywany detal w zdjęciach ślubnych, zatem powinny prezentować się schludnie.

Depilacja

Tydzień przed ślubem możesz udać się na zabieg depilacji: nóg, pach i ewentualnie przedramion oraz bikini.

Suplementacja

Niektóre Panny Młode decydują się na kilka miesięcy przed ślubem wprowadzić w życie suplementację witaminową. Panie, które niedługo mają stanąć na ślubnym kobiercu, najczęściej sięgają po witaminy: A, E, C oraz te z grupy B, które mają pozytywny wpływ na skórę, włosy i paznokcie.

 

Szykujesz się do ślubu? Pamiętaj, że Twoją urodę doskonale podkreśli ślubna biżuteria! Szukasz wyjątkowych projektów? Zobacz kolekcje Novia Blanca!

Udostępnij