Trendy ślubne na 2023 rok!

Trendy ślubne na 2023 rok!

Kategorie : Moda Ślubna

Kameralne przyjęcia

Coraz więcej Młodych Par zaczyna postrzegać swoje ślub i wesele jako uroczystości, które celebruje się w wąskim gronie najbliższych. Coraz częściej rezygnuje się z wielkich, hucznych wesel – chociażby ze względu na oszczędności. Kameralne przyjęcia weselne mają swój urok – są mniej stresujące, kosztują mniej, a radość z wydarzenia jest równie ogromna co na wielkich uroczystościach.

 

Paleta zgaszonych kolorów

Eksperci zauważają, że w nadchodzącym sezonie ślubnym najczęściej wybieranymi kolorami będą te stonowane i zgaszone – ciepłe odcienie beżów i brązów, pastelowy błękit, metaliczna szarość... Chętnie zestawiane będą z błyszczącymi złotymi i srebrnymi elementami.

 

Satynowe suknie ślubne

Najbardziej pożądanym materiałem na suknię ślubną w 2023 roku ma być satyna. Wciąż w modzie będą proste suknie na cienkich ramiączkach – doskonała propozycja dla Młodych Panien poszukujących kreacji w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

 

Perłowa biżuteria ślubna

Powraca moda na retro elegancję – jednym z najsilniejszych trendów na 2023 rok są ponadczasowe perły w roli biżuterii ślubnej. Jeśli szukasz wyjątkowych, perłowych ozdób na swoje ślub i wesele, sprawdź naszą kolekcję PERLA!

FIMBRIA

LULI

RUTILIA

VIGO

LUMIA

IGNEA

LEANA

 

Makijaż w ciepłych barwach

Makijaże ślubne w 2023 roku będą bazowały na ciepłych kolorach, które podkreślają blask i zdrowy wygląd skóry. Bardzo często wykorzystywane będą brązy, pomarańcze, ciepłe róże i beże. Absolutnym hitem będzie karmelowe smokey eyes – lżejsza alternatywa dla klasycznego przydymionego czernią oka.

 

Gra światłem

Niezwykle ważną rolę na weselach w roku 2023 roku będzie odgrywać światło. Eksperci szacują, że będzie to kluczowy element dekoracji – zarówno w postaci oryginalnych lampek, jak i stołowych świec.

 

Twoje ślub i wesele mają odbyć się w 2023 roku? W Novia Blanca znajdziesz niepowtarzalną biżuterię ślubną, która wydobędzie z Ciebie blask i podkreśli Twoje naturalne piękno. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Udostępnij