Trendy ślubne: jakie ozdoby do włosów będą modne w 2021?

Trendy ślubne: jakie ozdoby do włosów będą modne w 2021?

Kategorie : Moda Ślubna

Perły w stylu glamour  

Będą jednym z największych trendów w modzie ślubnej. Perły to od lat symbol piękna, luksusu i elegancji. Niebywałą zaletą pereł jest to, że mogą być dekoracyjnym elementem wielu ozdób: grzebyków, diademów, spinek czy wianków. Doskonałym wyborem mogą okazać się ślubne ozdoby do włosów z woalką i drobnymi perełkami. Zatem w nadchodzącym 2021 roku każdej Pannie Młodej polecamy postawić na stylizację z wyjątkowym towarzystwem pereł. W tym miejscu możemy polecić piękny grzebyk ozdobiony perłami: Merla Pearl.   

Grzebyk Merla Pearl

Grzebyk Merla Pearl

Diademy i tiary w stylu księżniczki  

To niezwykle trafny wybór, jeśli wymarzyłaś sobie suknię ślubną w typie „księżniczki”, czyli z gorsetem i rozkloszowanym dołem. Ozdobny diadem czy tiara będzie także przyciągającą wzrok ozdobą skromnej, minimalistycznej sukni. Takie ślubne ozdoby do włosów wspaniale wyglądają wraz z włosami upiętymi w koki lub fryzurami wykorzystującymi romantyczne loki. Jeśli pragniesz ślubnej stylizacji rodem z bajki, postaw na przepiękny diadem lub tiarę!   

Grzebyki w każdym stylu

To niepozorne, lecz niesamowicie efektowne ślubne ozdoby do włosów. Kwiaty, perły, kamienie szlachetne – dzięki grzebykom mogą one stać się ozdobami fryzury każdej Panny Młodej. Grzebienie biżuteryjne są na tyle uniwersalne, że z pewnością będą świetnie się komponowały z każdym typem fryzur ślubnych: kokami, warkoczami, kucykami czy luźnie upiętymi falami. Polecamy grzebyki Vivien i Meda od Novia Blanca.  

Grzebyk Vivien

Grzebyk Vivien

Grzebyk Meda

Grzebyk Meda

Opaski i wianki w stylu boho

Trend boho był zdecydowanym liderem w branży ślubnej w roku 2020. W nadchodzącym 2021 roku nadal pozostanie na szczycie – niezwykle pożądane będą opaski i wianki na głowę o motywach roślinnych. Z pozycji dostępnych w naszym sklepie Novia Blanca zaproponować możemy opaski: Melisę, Valenę czy Moirę.   

Opaska Melisa

Opaska Melisa

Opaska Valena

Opaska Valena

Opaska Moira

Opaska Moira

Znalazłaś już wymarzoną ozdobę, którą przystroisz swoją głowę w dniu ślubu? Zapraszamy do naszego sklepu Novia Blanca! Zachęcamy także do obejrzenia naszych kolekcji biżuterii ślubnej!

Udostępnij