SUKNIE ŚLUBNE 2021

SUKNIE ŚLUBNE 2021

Kategorie : Moda Ślubna

2021 to będzie rok przełomowy także jeśli chodzi o śluby. Prawdopodobnie będzie ich wyjątkowo dużo, co spowodowane jest ciężkim początkiem sezonu 2020 na całym świecie. Jakie będą potrzeby Panien Młodych w kolejnym sezonie? Jak odpowie na nie moda ślubna?

Przede wszystkim śluby sezonu 2021 będą skupione na celebrowaniu bliskich osób i rodziny, docenieniu kontaktów międzyludzkich oraz wolności. Panny Młode spragnione efektownych stylizacji postawią na szyk i blask jeśli chodzi o swój wizerunek - będą chciały dać wyraz swojej niezależności i podkreślić oryginalność. 

Znamy już pierwsze propozycje światowych projektantów na sezon 2021.

Czego możemy się spodziewać? 

Czy coś nas zaskoczy?SREBRNE ABSTRAKCYJNE I AŻUROWE APLIKACJE 

W 2021 stawiamy na srebro. Srebrzyste aplikacje i wzory pojawią się na sukniach w odcieniach ivory oraz ciemnego ecru/beżu zarówno w wersji dopasowanych syren, jak i rozkloszowanych księżniczek. 

Srebrne dodatki ślubne

Kolczyki FIBIA SILVER, Kolczyki IDYLLA SILVER, Kolczyki FAVILLA SILVER

MINIMALIZM I KLASYKA

Gładkie tkaniny, bez zdobień, matowe i błyszczące to mocny trend 2021. Ogromną zaletą takich kreacji jest to, że pozwalają na pełną dowolność jeśli chodzi o dodatki i tyczy się to nie tylko biżuterii, ale także butów, bukietu… 

Dodatki ślubne do sukni minimalistycznych

Kolczyki VELA SILVER, Kolczyki SARAH SILVER, Kolczyki VIVIA SILVER

Biżuteria ślubna do sukni minimalistycznych

Kolczyki VICA SILVER, Kolczyki VALERIA SILVER, Kolczyki VIMIA SILVER

CEKINY

Jedni je uwielbiają, inni niekoniecznie. Dla nas wyglądają pięknie umieszczone na transparentnych tkaninach co dodaje stylizacji lekkości i romantycznego charakteru. W sezonie 2021 zobaczymy sporo cekinów, brokatu i innego rodzaju “kropek”. 

Cekiny

Kolczyki VENYA SILVER, Kolczyki GLORY SILVER

MOTYWY FLORYSTYCZNE 

Kwiaty, liście i pnącza nadal będą modne, tym razem jednak pojawią się głównie na sukniach gorsetowych. Ozdobią także cienkie ramiączka nadając stylizacji lekkości. 

Dodatki ślubne - kwiaty, liście, pnącza

Kolczyki VENEZA SILVER, Kolczyki VEIDA SILVER

Udostępnij