Perły na ślub - czy to dobry pomysł?

Perły na ślub - czy to dobry pomysł?

Kategorie : Moda Ślubna

Perły to niezwykle eleganckie kamienie, wykorzystywane w biżuterii. Dodają szyku i kobiecości, a nimi chciałaby się odznaczać każda Panna Młoda. Czy perły w ślubnej kreacji to dobry pomysł? Zapraszamy do lektury!

 

Perły na ślub: Czy wierzysz w przesądy?

"Perły założone do ślubu przynoszą łzy" - ten przesąd jest szczególnie popularny w naszym kraju. Na całym świecie perły doceniane są za swój urok i wybierane do tych najbardziej eleganckich stylizacji ślubnych. Na szczęście, coraz częściej polskie Panny Młode nie zważają na przesądy i wybierają perły do ślubu. Ta oryginalna ozdoba jest ponadczasowa i niezwykle elegancka. Co więcej, perły kryją w sobie magiczne właściwości. 

 

Perła: symbol szczerości, czystości, niewinności 

Perły to naturalne kamienie, które kryją w sobie niezwykłą moc. Są symbolem: szczęścia, pomyślności, szczerości, uczciwości, czystości, niewinności, a także mądrości. Z tymi cechami chciałaby się utożsamiać każda Panna Młoda. Perły nie tylko dodają blasku, ale także pogłębiają poczucie własnej wartości, ułatwiają samoakceptację, przywołują spokój, pomagają odkryć kobiecość. 

 

Do czego nosić perły?

Jeśli chodzi o modę ślubną, perły doskonale prezentują się z wieloma wariantami sukien ślubnych. Do sukni o kroju rybki świetnie będą pasować krótkie, perłowe naszyjniki, które przykują uwagę do dekoltu i talii. Jeśli zależy Ci na optycznym wyszczupleniu sylwetki, postaw na długi sznur pereł, który wydłuży Twoje ciało.

Przy doborze biżuterii znakomicie sprawdza się zasada: im bardziej minimalistyczna suknia, tym możesz sobie pozwolić na większą swobodę w doborze biżuterii. A zatem, jeśli wybrałaś bogatą w zdobienia suknię, zdecyduj się na bardziej skromne dodatki biżuteryjne.

 

Odkryj naszą nową kolekcję PERLA! 

W Novia Blanca pragniemy łączyć klasykę i nowoczesność. Taka właśnie zdaje się być nasza kolekcja PERLA. W niej znajdziesz kolczyki oraz naszyjnik, zdobione perłami. Oto kilka z naszych produktów:

kolczyki ślubne

naszyjnik ślubny

kolczyki ślubne

kolczyki ślubne

Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą kolekcją PERLA!

Udostępnij