Biżuteryjne grzebienie do włosów

Biżuteryjne grzebienie do włosów

Kategorie : Trendy Ślubne

Wraz z wielkim powrotem stylu glamour, renesans przeżywają grzebienie ozdobione cyrkoniami i perłami, które zdecydowanie lepiej wpisują się w ten elegancki trend, niż delikatne wianki lub opaski, popularne w stylizacjach boho. Warto więc rozważyć ten rodzaj ozdoby, planując swoją ślubną stylizację. Nawet jeśli dokonałaś już wyboru i jesteś stuprocentowo pewna, że zdecydujesz się na biżuteryjny grzebyk, przeczytaj ten krótki poradnik, aby poznać kilka cennych rad.

Stylowy, błyszczący grzebień pasować będzie zarówno do niskiego, romantycznego upięcia, jak i do fal rodem z Hollywood. Odpowiednie wygięcie ozdoby sprawia, że dopasowuje się ona do kształtu głowy, idealnie do niej przylegając. Można ją wsunąć w gotowe uczesanie, nie naruszając wyglądu fryzury. Co więcej, grzebyk ślubny działa sprawniej niż wsuwki – podtrzyma wygląd włosów na wiele godzin. Dodatek ten z powodzeniem przypasować można do wybranej biżuterii, tworząc harmonijny komplet. Jeśli planujesz welon to połączenie go z grzebykiem wysadzanym cyrkoniami będzie świetnym pomysłem, a po ceremonii i zdjęciu niepraktycznego welonu, fryzura nadal będzie efektownie ozdobiona. Nie istnieją żadne ograniczenia, jeśli chodzi o dobór grzebyka do reszty stylizacji. Kolejną niezaprzeczalną zaletą tej ozdoby jest jej niewielki koszt – nie zapłacisz za nią fortuny, a nawet z powodzeniem wykorzystasz w imprezowych stylizacjach. Jedyną przeszkodą, jaka stoi nam na drodze, jest nasza własna wyobraźnia oraz inwencja twórcza.

Przyszłe Panny Młode często zastanawiają się, jak dopasować do siebie fryzurę oraz biżuteryjny grzebień. Dobra wiadomość jest taka, iż tego rodzaju biżuteria idealnie sprawdza się zarówno przy gładkich kokach czy delikatnych upięciach, jak również włosach zebranych z boku głowy. Warto jednak znać odpowiedź na kilka najczęściej zadawanych pytań, dotyczących biżuteryjnych grzebyków.

Czy ozdobny grzebyk będzie pasował do rozpuszczonych włosów?

Jeśli grzebyk jest odpowiednio wygięty, nie jest zbyt duży i ma gęsto osadzone "zęby" to będzie się trzymał na włosach rozpuszczonych. Jest to świetny pomysł na dopełnienie fryzury opartej o rozpuszczone włosy.

Czy grzebyk pasuje do niskiego upięcia?

Jak najbardziej! Grzebyk możesz wpiąć z boku głowy, nad lub pod fryzurą. Wystarczy tylko zerknąć na inspirujące zdjęcia przykładowych upięć ślubnych – wyglądają zachwycająco, nieprawdaż?

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na przemycenie biżuteryjnego grzebienia w swojej ślubnej stylizacji. Sprawdzą się zarówno jako dodatek do klasycznego welonu, jak również w formie jedynej ozdoby we włosach. Ich obecność dopełni nie tylko oryginalne upięcie, ale także rozpuszczone włosy. W zależności od tego, jak duży będzie grzebyk, może bezproblemowo odnaleźć się w roli skromnego dodatku albo okazałej ozdoby, przyciągającej uwagę gości. Ogromny wybór dostępnych wzorów oraz kształtów sprawi, że każda przyszła Panna Młoda bez wahania odnajdzie efektowny grzebyk w swoim niepowtarzalnym guście!

Udostępnij