NAJMODNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE SEZONU 2020

NAJMODNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE SEZONU 2020

Kategorie : Dodatki

NISKIE UPIĘCIE Z ELEMENTEM WARKOCZA

Delikatnie upięte nad karkiem włosy z warkoczem to żadna nowość jednak to w jaki sposób ozdabiamy taką fryzurę w tym sezonie może Was zaskoczyć. W ubiegłych latach, kiedy to królował styl rustykalny, Panny Młode zazwyczaj decydowały się na wianki z żywych kwiatów lub subtelne wianki biżuteryjne. W tym sezonie natomiast stawiamy na bogate ozdoby oraz błyszczące grzebienie. 

MEDA SILVER 

FALE 

Wiele Panien Młodych nie wyobraża sobie by do ślubu upinać włosy. Dobrze przygotowane włosy i utrwalona fryzura to przepis na piękne fale do samego rana. Warto zainwestować nie tylko w profesjonalnego stylistę fryzur ( nie, nie fryzjera), ale także w pasujące do takiego uczesania dodatki. Rozpuszczone włosy dają nieco ograniczeń - pasować będą tylko określone typy grzebyków, opasek i tiar. Grzebyk musi być lekki, mieć gęsto osadzone "zęby" i wyprofilowany kształt pasujący do głowy. Opaska z kolei powinna być lekka, wygodna i stabilnie utrzymywać się na głowie. Oto kilka naszych propozycji:

Opaska LILA SILVER

Grzebyk MERLA SILVER

NOWOCZESNY KUCYK

Kucyk z dużą objętością to propozycja dla Panien Młodych, które lubią nietypowe rozwiązania i podążają za modą. My także ją uwielbiamy, bo pokazuje jak pozornie zwykłe upięcie może stać się szykownym uczesaniem, Wysoki kucyk najlepiej ozdobić grzebykiem lub opaską. 

UPDO CZYLI "NIEDBAŁE" UPIĘCIE

Niby niedbałe, a tak naprawdę dopracowane w każdym szczególe pasmo po paśmie upięcie. Taka fryzura sprawdzi się w przypadku blondynek i szatynek z refleksami. Jednorodnie ciemnie włosy lepiej wyglądają spięte gładko, gdyż nie dają efektu wielowymiarowości fryzury. Jeśli jesteś brunetką, ale marzy Ci się taka fryzura zastanów się nad dodaniem refleksów do swoich włosów.

Udostępnij