Moda ślubna 2022: Jakie będą trendy ślubne w 2022 roku?

Moda ślubna 2022: Jakie będą trendy ślubne w 2022 roku?

Kategorie : Moda Ślubna

Nowy rok zbliża się do nas wielkimi krokami! Co przyniosą naszej branży trendy ślubne w 2022 roku? W tym wpisie postaramy się przewidzieć, co będzie na topie w modzie ślubnej w przyszłym roku. Zapraszamy do lektury! 

Moda ślubna 2022: suknie, ozdoby, makijaż, fryzury

Suknie

Wśród kreacji dla Panien Młodych będą królowały suknie minimalistyczne, ale jednocześnie eleganckie — rozchwytywanym materiałem będzie satyna. Wzrok będą przyciągać finezyjne dekolty oraz koronkowe zdobienia. Modne będą także suknie ślubne o odkrytych plecach i ramionach

suknia ślubna

Ozdoby 

Niezwykle modne będą w nadchodzącym roku asymetryczne, obfite bukiety.

W biżuterii bardzo mile widziany będzie niebieski akcent. Najpopularniejsze będą ozdoby w stylach: boho (motywy kwiatowe) i minimalistycznym. W tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem biżuterii ślubnej! Jeśli chodzi o obrączki ślubne, najmodniejsze będą te z białego złota i dwukolorowe. Odchodzi się również od tradycyjnych kompletów — coraz częściej nowożeńcy wybierają dwie różne obrączki.  

bukiet ślubny

kolczyki ślubne

Makijaż i fryzury 

Najbardziej pożądany będzie makijaż no make-up- bardzo delikatny, jedynie zakrywający niedoskonałości. Taki makijaż ma jedynie rozświetlać i podkreślać atuty urody Panny Młodej. W kwestii fryzur wiele się nie zmieni — kobiety najchętniej będą wybierały klasyczne upięcia i rozpuszczone fale. 

Pandemia pokazała, że panie nie odwiedzają już tak często salonów piękności. Coraz częściej to stylistki przyjeżdżają do domów Panien Młodych. 

makijaż ślubny

Trendy ślubne w 2022 roku: dekoracje, motyw i kolor przewodni wesela

Motywy i kolory przewodnie

Eksperci z branży ślubnej przewidują, że jasny niebieski będzie najmodniejszym kolorem przewodnim wesel. Modne będą także inne pastelowe kolory, jak na przykład róż. Niezmiennie dobrym wyborem będzie wesele z elementami bieli i złota.

Coraz silniejsze w branży ślubnej są także trendy ekologiczne. W 2022 roku wiele Młodych Par postawi na przyjęcie w stylu zero waste. Narzeczeni będą zatem chętniej wypożyczać dekoracje weselne lub wykonywać je własnoręcznie z przedmiotów wielokrotnego użytku.

wesele

wesele

wesele

Trendy ślubne w 2022 roku: miejsce na wesele 

Gdzie będziemy urządzać wesela w 2022 roku? Najmodniejszą lokalizacją na wesele wciąż będzie plener. Przewiduje się jednak, że przyjęcia będą znacznie bardziej kameralne niż do tej pory. Więcej Młodych Par postawi natomiast na wesela tematyczne — nawiązujące do ich zainteresowań. 

 

Przygotowujesz się do ślubu? Skoro znasz już trendy ślubne 2022, zapraszamy Cię do obejrzenia naszej oferty biżuterii ślubnej! W Novia Blanca znajdziesz:

Udostępnij