Moda ślubna 2022: Jakie będą trendy ślubne w 2022 roku?

Moda ślubna 2022: Jakie będą trendy ślubne w 2022 roku?

Kategorie : Moda Ślubna

Nowy rok zbliża się do nas wielkimi krokami! Co przyniosą naszej branży trendy ślubne w 2022 roku? W tym wpisie postaramy się przewidzieć, co będzie na topie w modzie ślubnej w przyszłym roku. Zapraszamy do lektury! 

Moda ślubna 2022: suknie, ozdoby, makijaż, fryzury

Suknie

Wśród kreacji dla Panien Młodych będą królowały suknie minimalistyczne, ale jednocześnie eleganckie — rozchwytywanym materiałem będzie satyna. Wzrok będą przyciągać finezyjne dekolty oraz koronkowe zdobienia. Modne będą także suknie ślubne o odkrytych plecach i ramionach

suknia ślubna

Ozdoby 

Niezwykle modne będą w nadchodzącym roku asymetryczne, obfite bukiety.

W biżuterii bardzo mile widziany będzie niebieski akcent. Najpopularniejsze będą ozdoby w stylach: boho (motywy kwiatowe) i minimalistycznym. W tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem biżuterii ślubnej! Jeśli chodzi o obrączki ślubne, najmodniejsze będą te z białego złota i dwukolorowe. Odchodzi się również od tradycyjnych kompletów — coraz częściej nowożeńcy wybierają dwie różne obrączki.  

bukiet ślubny

kolczyki ślubne

Makijaż i fryzury 

Najbardziej pożądany będzie makijaż no make-up- bardzo delikatny, jedynie zakrywający niedoskonałości. Taki makijaż ma jedynie rozświetlać i podkreślać atuty urody Panny Młodej. W kwestii fryzur wiele się nie zmieni — kobiety najchętniej będą wybierały klasyczne upięcia i rozpuszczone fale. 

Pandemia pokazała, że panie nie odwiedzają już tak często salonów piękności. Coraz częściej to stylistki przyjeżdżają do domów Panien Młodych. 

makijaż ślubny

Trendy ślubne w 2022 roku: dekoracje, motyw i kolor przewodni wesela

Motywy i kolory przewodnie

Eksperci z branży ślubnej przewidują, że jasny niebieski będzie najmodniejszym kolorem przewodnim wesel. Modne będą także inne pastelowe kolory, jak na przykład róż. Niezmiennie dobrym wyborem będzie wesele z elementami bieli i złota.

Coraz silniejsze w branży ślubnej są także trendy ekologiczne. W 2022 roku wiele Młodych Par postawi na przyjęcie w stylu zero waste. Narzeczeni będą zatem chętniej wypożyczać dekoracje weselne lub wykonywać je własnoręcznie z przedmiotów wielokrotnego użytku.

wesele

wesele

wesele

Trendy ślubne w 2022 roku: miejsce na wesele 

Gdzie będziemy urządzać wesela w 2022 roku? Najmodniejszą lokalizacją na wesele wciąż będzie plener. Przewiduje się jednak, że przyjęcia będą znacznie bardziej kameralne niż do tej pory. Więcej Młodych Par postawi natomiast na wesela tematyczne — nawiązujące do ich zainteresowań. 

 

Przygotowujesz się do ślubu? Skoro znasz już trendy ślubne 2022, zapraszamy Cię do obejrzenia naszej oferty biżuterii ślubnej! W Novia Blanca znajdziesz:

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Ślub rustykalny: suknia i biżuteria ślubna boho
Jak dobrać biżuterię ślubną do typu urody?
Trendy ślubne: jakie ozdoby do włosów będą modne w 2021?
Trendy ślubne: najmodniejsza biżuteria 2021!
Warkocze na wesele 2021 - fryzury ślubne
Fryzury ślubne z welonem i bez welonu
Koki u upięcia na wesele - klasyczne fryzury ślubne
Biżuteria do sukni ślubnej
Najmodniejsze fryzury ślubne sezonu 2020
Suknie ślubne 2021
Biżuteryjne grzebienie do włosów
Czym ozdobić ślubną fryzurę?
Jak dopasować biżuterię ślubną do stylizacji?
Jakie kolczyki wybrać na ślub?
Jak dobrać dodatki do sukni ślubnej?
Kolczyki ślubne:- złote czy srebrne?

Udostępnij