KOKI I UPIĘCIA NA WESELE - KLASYCZNE FRYZURY ŚLUBNE

KOKI I UPIĘCIA NA WESELE - KLASYCZNE FRYZURY ŚLUBNE

Kategorie : Moda Ślubna
Klasyka to nadal kierunek, który wybiera większość Panien Młodych. Zarówno jeśli chodzi o kreacje ślubne, jak i makijaż i fryzurę elegancja i subtelność nadal zawsze będą w modzie. 
KLASYCZNY KOK ŚLUBNY 
Niski kok na ślub to najczęściej wybierane upięcie ślubne i nic dziwnego - jest wygodny, pasuje do niemal każdej urody, kreacji oraz ozdoby do włosów. Taka fryzura może być gładka lub nieco luźniej upięta.  Pasować będą do niej ozdobne grzebyki, opaski lub wianki biżuteryjne, ale pamiętajmy, że ozdoby dobieramy nie tylko do fryzury, ale także do sukni.
WYSOKI KOK DO ŚLUBU
Elegancki, wytworny i szykowny wysoki kok to idealna opcja dla księżniczek. Jest to wymagająca fryzura, gdyż całkowicie odsłania twarz, ale ma wiele zalet - wysmukla, a nawet dodaje nieco wzrostu. Najlepiej pasują do niej ozdobne grzebienie oraz ozdoby okalające koczka. Wysoki kok sprawdzi się na weselu, jest wygodny i praktyczny.
KOK Z BOKU
Kolejna klasyczna i efektowna propozycja to opcja dla pań, które rezygnują z welonu. Asymetryczne upięcie pięknie wygląda z ozdobnym grzebykiem, opaską lub kwiatami. Kok upięty z boku to propozycja dla pań o delikatnych włosach i tych, które nie lubią odsłaniać twarzy - przy tej fryzurze ładnie wyglądają pasemka wypuszczone na twarz.
 

Udostępnij