Biżuteria ślubna w stylu BOHO

Biżuteria ślubna w stylu BOHO

Kategorie : Moda Ślubna

W Novia Blanca proponujemy przyszłym Pannom Młodym szeroką ofertę biżuterii ślubnej. Możemy zaoferować kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz ozdoby do włosów. Ślubne BOHO to dobrze nam znany trend! W tym wpisie przedstawiamy nasze propozycje na dodatki ślubne w stylu BOHO!  

Czym charakteryzuje się ślubny styl BOHO? Przede wszystkim luzem i oryginalnością. Charakterystyczne są dla tego stylu koronki, pióra, frędzle, gipiury, patchwork, szerokie rękawy, wzory kwiatowe i etniczne. Fryzury ślubne BOHO to rozpuszczone, rozwiane loki, ukoronowane wiankiem lub wymyślne warkocze, urozmaicone prawdziwymi kwiatami. Jaka zatem biżuteria do sukni ślubnej BOHO będzie pasowała najlepiej? 

Kolczyki ślubne BOHO

Nawiązują najczęściej do natury, kwiatów. Świetnie sprawdzą się duże, wiszące kolczyki, które przyciągną uwagę do twarzy i góry stylizacji. Zobacz nasze propozycje:

kolczyki bloom

kolczyki boho

kolczyki boho

Bransoletka ślubna BOHO

Może być doskonałym uzupełnieniem kolczyków! Jeśli zależy Ci na bransoletce w stylu BOHO, postaw na te o motywach roślinnych! Oto przykładowe produkty z naszego sklepu:   

bransoletka boho

bransoletka boho

Opaska ślubna BOHO

Wianek ślubny BOHO to jeden z najbardziej charakterystycznych ozdób tego stylu. Świetnie pasuje zarówno do rozpuszczonych loków, jak i fantazyjnie upiętego koka. Cyrkoniowe kwiatuszki w naszej opasce są elegancką alternatywą dla tradycyjnego wianka z prawdziwych kwiatów. Sprawdź naszą opaskę w stylu BOHO:

     wianek boho


Twój ślub tuż-tuż? Szukasz pięknej i modnej biżuterii ślubnej? Nie mogłaś lepiej trafić! W Novia Blanca oferujemy autorskie ozdoby dla Panien Młodych i druhen! Oferujemy znacznie więcej niż biżuteria ślubna BOHO! Zapraszamy do naszego internetowego sklepu i do zapoznania się z naszą niepowtarzalną ofertą!

Udostępnij